Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 16 sierpnia 2015

Nowa Wieś Niemczańska, wypadnięcie z "Drogi Śmierci"

15 sierpnia 2015 roku, około godziny 16:30 na 72,8 kilometrze "Drogi Śmierci" przy wjeździe do Nowej Wsi Niemczańskiej, doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem marki Citroen nie opanowała łuku Drogi Krajowej nr 8 i na mokrej nawierzchni wjechała w znaki drogowe. Na szczęście tym razem uszkodzeniu uległ tylko samochód i infrastruktura drogi. Mniej szczęścia miał starszy pan który w tym samym miejscu dwa lata temu miał wypadek, czego pamiątką jest palący znicz.


Szczęśliwe wypadnięcie z "Drogi Śmierci"
Dużo szczęścia miała kierująca Citroenem, która 15 sierpnia 2015 roku, wypadła z mokrej "ósemki" przy wjeździe do Nowej Wsi Niemczańskiej.
Posted by TVSleza on 15 sierpnia 2015