Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 15 sierpnia 2015

Drobne 112 w sierpniu

Dzierżoniów, 14 sierpnia 2015, potrącenie rowerzysty na skrzyżowaniu Batalionów Chłopskich a Paderewskiego. Według informacji  uzyskanych od świadka, kierowca pokonał już przejście z drogą rowerową i zatrzymał się żeby puścić samochody na głównej. Ale doszedł do wniosku że za daleko się wysunął i zaczął cofać. A w tym momencie rowerzysta jadący do Dzierżoniowa postanowił  ominąć rower za pojazdem. Kierowca cofając  przewrócił rowerzystę.    Na szczęście cykliście  nic się nie stało, uszkodzeniu uległ tylko rower. Kierowca został ukarany mandatem.  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzierżoniów, 14 sierpnia 2015, uszkodzenie przejazdu kolejowego  na ul. Kilińskiego
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzierżoniów, 6 sierpnia 2015,  uszkodzenie nowego słupa na skrzyżowaniu Ząbkowickiej a Batalionów Chłopskich

Kierowca ciężarówki mógł nawet nie poczuć że zahaczył słup. Dziwię się czemu ten słup postawiono zazaz przy krawężniku. Przecież drogowcy wcześniej przerabiali ronda żeby kierowcy mogli jeździć.  

.