Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 16 sierpnia 2015

Gilów, kolejny wypadek przy wjeździe do "Doliny Tatarskiej"

15 sierpnia 2015 roku około godziny 16:30 na drodze Gilów - Niemcza, na mostku przy wjeździe  do "Doliny Tatarskiej" doszło do zdarzenia czołowego  dwóch pojazdów,  Volkswagena i Toyoty,  Na miejsce zdarzenia najechali  strażacy z Dzierżoniowa, podążający na zdarzenie drogowe, do Nowej Wsi Niemczańskiej. Strażacy  wezwali karetkę pogotowia oraz udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej pasażerce, którą zabrała karetka pogotowia.  Najprawdopodobniej kierowca Volkswagena jadący w stronę Gilowa nie zmieścił się w swoim pasie ruchu i wjechał w nadjeżdżający pojazd z naprzeciwka. Jedną z przyczyn wypadku  była śliska nawierzchnia po opadzie deszczu. Dokładnie 10 dni temu w tym samym miejscu, też po krótkotrwałym deszczu doszło do zderzenia. Dlatego kierowcy podróżujący tą drogą powinni zachować szczególną ostrożność.


Szczęśliwe wypadnięcie z "Drogi Śmierci"
Dużo szczęścia miała kierująca Citroenem, która 15 sierpnia 2015 roku, wypadła z mokrej "ósemki" przy wjeździe do Nowej Wsi Niemczańskiej.
Posted by TVSleza on 15 sierpnia 2015