Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 13 stycznia 2016

Tuszyn, kierowca zatrzymany po wpadnięciu do rowu


Budzi mnie przed ósmą w poniedziałek kolega, że autko leży w rowie. A ja się pytam jak kierowca na chodzie,  tak słyszę i myślę "będzie to kolizja",  zaraz autko wyciągną i  nim się przebiję przez Dzierżoniów będzie po temacie. Ale ubrałem się i po 30 minutach byłem na miejscu.
A tu zaskoczenie zakutego kierowcę prowadzą policjanci do radiowozu i odwożą na "dołek".

Zatrzymanie kierowcy który wjechał do rowu. Najprawdopodobniej alkohol był  przyczyną zatrzymania?

11 stycznia w godzinach rannych przy wyjeździe z Tuszyna na Mościsko kierowca dostawczego Volkswagena wjechał do rowu. Kierowca po zatrzymaniu przez policję został przewieziony na komendę w Dzierżoniowie.Samochód prowadził 46-letni mieszkaniec Pieszyc. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał w organizmie aż 3,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak by tego było mało, mężczyzna ten stracił wcześniej prawo jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwym innym samochodem. 46-latek trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwym, bez uprawnień oraz naruszenia zakazu sądowego.