Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 13 stycznia 2016

Mościsko, gotowała na kuchence i usnęła


Działania służb, nastąpiły po zawiadomieniu na nr 112, przez mieszkańców domu nr 15 przy ulicy Wierzbowej o zapachu dymu wydobywającego się  z mieszkania sąsiadki która nie otwierała drzwi.  
Jak powiedział nam asp. Andrzej Wójtowicz – Powodem interwencji było niemożliwość dostania się do mieszkania sąsiadki skąd wydobywał się zapach spalenizny. Po przybyciu na miejsce zauważyliśmy przez okno na parterze, kobietę która nie reagowała na nasze pukania i światło. Po wyłamaniu drzwi do mieszkania zastaliśmy pół przytomną lokatorkę oraz dymiący garnek na kuchence. Do poszkodowanej zadysponowane zostało pogotowie ratunkowe, które po zbadaniu stwierdziło że gospodyni nie potrzebuje zabrania do szpitala. Strażak dodał że na miejscu pracowały dwa zastępy z PSP Dzierżoniów oraz OSP Mościsko. Po około 20 minutach strażacy zakończyli działania.