Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 14 stycznia 2016

Dzierżoniów, zatrucie czadem
12 stycznia około godziny 16:00 dyżurny PSP w Dzierżoniowie zadysponował dwa zastępy straży do sprawdzenia na obecność tlenku węgla w budynku nr 12 przy ul. Okrzei w Dzierżoniowie.
Działania straży nastąpiły po zawiadomieniu od lokatorów o zapachu dymu na klatce schodowej. Strażacy weszli do mieszkania na trzecim piętrze i udzielili pomocy medycznej starszej pani skarżącej się na osłabienie. Na miejscu pomocy udzielił zespół karetki pogotowia które zostało wezwane. Najprawdopodobniej zatrucie nastąpiło od pieca na paliwo stałe który strażacy wygasili. Po przewietrzeniu mieszkania na miejsce poprosili zarządcę bloku.