Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 25 stycznia 2016

Oleszna, policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego


24 stycznia około godziny 15:00 oficer dyżurny dzierżoniowskiej komendy odebrał zgłoszenie od dyspozytora Pogotowia Ratunkowego, że na drodze z Olesznej w stronę Piotrówka mogło dojść do potrącenia pieszego.
 Na miejscu zdarzenia policjanci zastali zespół karetki udzielającej pomocy medycznej 58-letniemu mężczyźnie. U poszkodowanego mężczyzny po badaniu alkomatem stwierdzono ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił na specjalistyczne badania do szpitala, który wykazały, że posiada stłuczenia żeber oraz barku. Policjanci wyjaśniają obecnie okoliczności, w jakich 58-latek doznał obrażeń ciała. Jednocześnie prosimy osoby, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia od kontakt osobisty lub telefoniczny z Posterunkiem Policji w Łagiewnikach tel. 74-893-94-07 - poinformował podinsp. Mariusz Furgała z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.