Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 20 lipca 2017

Młodzieżowa Liga Kolarska Sobótka, Dzierżoniów, Jordanów Śląski


19 lipca na stadionie w Sobótce, odbył się 2 etap tegorocznej Młodzieżowej Ligi Kolarskiej Deichmann ABUS MAT. Na starcie wyścigu na bieżni stadionu sportowego w Sobótce, stanęło 60 zawodników i zawodniczek z dolnośląskich klubów kolarskich, ale również grono dzieci niezrzeszonych w klubach, mieszkańców Miasta i Gminy Sobótka.
Zawodnicy rywalizowali w wyścigu typu "Australijskiego" czyli na każdym okrążeniu odpadali ostatni na linii startu i mety, wygrywał zaś ten zawodnik który dojechał najdalej i wygrał ostatni finisz. Fajna nauka ścigania, kalkulowania i obserwowania otoczenia oraz rywali. W zależności od kat. wiekowej i ilości uczestników w danej grupie, zawodnicy mieli do pokonania różną ilość okrążeń. Najmłodsi uczestnicy jechali 4x400 metrów a najstarsi, tj młodzicy mieli tych rund aż 10.
Pełne wyniki oraz kl.generalna Ligii po dwóch etapach już dzisiaj na naszym fb profilu.Więcej zdjęć w galerii >TUTAJ<