Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 17 lipca 2017

Dębowa Góra, skasowany Fiat po zderzeniu z autobusem


11 lipca około godziny 13:15 doszło do wypadku drogowego na "Dębowej Górze", przy skrzyżowaniu z drogą na Ligotę Wielką . Fiat Fiorino zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się autobusem. Cztery osoby wymagały pomocy medycznej i zostały odwiezione na dokładne badania do szpitala. Droga była zablokowana przez około trzy godziny.
11 lipca 2017r ok. godz. 13.15 w miejscowości Kołaczów doszło do zdarzenia drogowego. 24-letni kierowca samochodu marki Fiat zderzył się czołowo z pojazdem marki IVECO, którym podróżowało kilkanaście osób. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca fiata zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki IVECO. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie - poinformowała kom. Marta Morawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.