Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 21 lipca 2017

Dzierżoniów, dwie osoby poszkodowane w pożarze altanki


21 lipca około godziny 15:40 doszło do pożaru altanki na ogrodzie działkowym, przy ulicy Kilińskiego w Dzierżoniowie. W altance zamieszkiwała para bezdomnych, która przed przybyciem straży ewakuowała się na zewnątrz.
Pomocy przedmedycznej poszkodowanej parze udzielili strażacy, którzy następnie przekazali ich zespołowi pogotowia ratunkowego. Poszkodowani odnieśli niewielkie poparzenia oraz rany. Medycy chcieli zabrać bezdomnych do szpitala, ale poszkodowani odmówili i po opatrzeniu ran zostali na miejscu. Strażacy przy pomocy jednego prądu wody szybko ugasili palące się wyposażenie. Prawdopodobnie do zaprószenia ognia doszło podczas rozpalania ognia w piecu. Pracujący na miejscu patrol policji ustalił że poszkodowany mężczyzna jest właścicielem działki na której doszło do pożaru.