Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 29 maja 2017

Mościsko, cztery osoby ranne po czołówce


29 maja około godziny 16:00 doszło do zdarzenia drogowego na 21 kilometrze drogi wojewódzkiej nr 382, na wysokości Mościska. Zderzył się samochód marki BMW z Volwo. W samochodach podróżowały cztery osoby, które wymagały pomocy medycznej.
Strażacy przy pomocy hydraulicznych narzędzi uwolniły dwie osoby z Volwo w tym dziecko, które zostało zabrane przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Droga była całkowicie zablokowana. Kierująca BMW 26-latka zjechała ma przeciwległy pas i uderzyła w prawidłowo jadące Volvo, prowadzone przez 37-letniego mężczyznę - relacjonował podinsp. Mariusz Furgała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.
Jak powiedział policjant, w wyniku zderzenia ranne zostały cztery osoby. - Kierowcom pobrano krew do badań. Wszystkie osoby trafiły do szpitala. 9-letni pasażer z BMW został przetransportowany śmigłowcem LPR - dodał oficer prasowy.
Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej oraz cztery zespoły medyczne. Po zabraniu uszkodzonych pojazdów i zneutralizowaniu wyciekłych płynów eksploatacyjnych, około godziny 19:25, ruch na zamkniętym odcinku drogi został przywrócony.