Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 10 maja 2017

Dzierżoniów, kolizja na Kopernika


Dnia 9 maja około godziny 13:30 na ulicy Kopernika, doszło do zdarzenia drogowego. Na wysokości Szkoły Podstawowej nr 9 zderzyły się dwa samochody osobowe.
Jak ustalili funkcjonariusze z ruchu drogowego, 66-letni kierowca samochodu marki  Ford Ka, wykonując nieprawidłowo manewr zawracania doprowadził do zderzenia z samochodem marki Audi A4, którym kierował 48-letni mężczyzna. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał większych obrażeń ciała. Badanie alkomatem potwierdziło, że jego uczestnicy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Poinformował;  podinsp. Mariusz Furgała z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.