Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 10 maja 2017

Dzierżoniów, pożar strychu


6 maja około godziny 7:30 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej został poinformowany o zadymieniu w budynku wielorodzinnym przy ulicy Nowowiejskiej nr 166. Do pożaru zostały zadysponowane trzy zastępy straży.
Po przyjeździe na miejsce, stwierdziliśmy, że dym wydobywa się spod drewnianej podłogi. Doszło do pożaru stropu. Pożar powstał prawdopodobnie od nieszczelnego przewodu dymowego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pracach rozbiórkowych, dojściu do nadpalonej belki stropowej, ugaszeniu pożaru. Sprawdziliśmy budynek kamerą termowizyjną i urządzeniami na obecność gazów niebezpiecznych. Nikt nie wymagał pomocy medycznej -poinformował ogn. Paweł Matuszewski, dowódca akcji z  Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie.