Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 3 maja 2017

Grodziszcze, jedna osoba ranna w zderzeniu trzech aut1 maja około godziny 9:00 doszło do zderzenia trzech aut na drodze nr 382 pomiędzy Boleścinem a Grodziszczem, przy skrzyżowaniu z drogą do Krzyżowej . Najprawdopodobniej do wypadku doszło gdy kierowca samochodu marki Ford zamierzał skręcić do Krzyżowej. Wajechał w niego kierowca samochodu marki Fiat Punto, powodując że uderzony samochód wjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem marki Volkswagen.
Kierowca Fiata został odwieziony do szpitala w Świdnicy. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży w tym OSP Grodziszcze oraz policja. Droga na czas pracy służb została zablokowana na około dwie godziny. Ruch odbywał się objazdem przez Krzyżową.