Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 13 marca 2017

Strzelce, Volvo przepycha Opla na bariery


13 marca około godziny 14:40 dochodzi do zdarzenia drogowego na Drodze Krajowej nr 35 w Strzelcach Świdnickich. Najprawdopodobniej ciężarówka marki Volvo jadąca w kierunku Świdnicy najechała na tył samochodu osobowego marki Opel zamierzającego wykonać manewr lewoskrętu na skrzyżowaniu z drogą do Chwałkowa.
W wyniku zderzenia, samochód osobowy wjechał na bariery energochłonne. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej i została odwieziona na izbę przyjęć szpitala w Świdnicy. Na miejscu pracowali strażacy z PSP Świdnica oraz z OSP Marcinowice i  OSP Zebrzydów, którzy kierowali ruchem naprzemiennie. Technicy policyjni sporządzili dokumentację ze zdarzenia i po około 90 minutach ruch odbywał się bez utrudnień.