Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 9 marca 2017

Łagiewniki, pożar na poddaszu w domu wielorodzinnym


Dzięki błyskawicznej akcji strażaków z OSP Łagiewniki, którzy jako pierwsi byli na miejscu. W aparatach w zadymionym pomieszczeniu znaleźli żródło ognia i przystąpili do gaszenia. Ale po koleji. 
8 marca o godzinie 14:30 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w domu wielorodzinnym przy ulicy Słowiańskiej. Dyżurny zadysponował dwa zastępy PSP i wóz operacyjny oraz dwa zastępy OSP z Łagiewnik i Sienic. Na miejscu okazało się że źródło ognia znajduje się na poddaszu a w budynku występuje duże zadymienie. Wszyscy mieszkańcy budynku ewakuowali się przed przyjazdem straży.