Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 15 marca 2017

Dzierżoniów, nocna akcja straży w szpitalu13 marca o godzinie 21:15 zastęp Państwowej Straży Pożarnej został zadysponowany do szpitala na ulicy Cichej w Dzierżoniowie.
- Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w pomieszczeniach gospodarczych w budynku szpitalnym. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy pracowników pogotowia ratunkowego, którzy wskazali nam wspomniane pomieszczenia. Był wyczuwalny dym, jednak nasze urządzenia pomiarowe nie wykryły obecności gazów niebezpiecznych. Dokonaliśmy też pomiarów kamerą termowizyjną - nie stwierdzono podwyższonych temperatur. Pomieszczenia zostały przewietrzone i pozostawione do nadzoru pracownikom pogotowia ratunkowego - asp. Artur Dudek, dowódca akcji, Państwowa Straż Pożarna w Dzierżoniowie.