Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 5 marca 2017

Bielawa, pożar auta


4 marca około godziny 12:15 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie został poinformowany o pożarze samochodu osobowego marki Ford, przy ulicy Berlinga w Bielawie. Do pożaru zostały zadysponowane dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa i Ochotnicza Straż Pożarna z Bielawy.
Na miejscu zdarzenia zastaliśmy pojazd osobowy, który uległ pożarowi. Przy pojeździe był właściciel, który przed naszym przybyciem zdołał z osobami postronnymi ugasić pożar przy użyciu gaśnic proszkowych. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe i dokonaniu pomiaru kamerą termowizyjną.  Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej. Poinformował  asp. Artur Dudek, dowódca akcji, Państwowa Straż Pożarna w Dzierżoniowie.