Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 20 listopada 2016

Sobótka, konferencja prasowa Bartka Huzarskiego

 

Zakończenie zawodowej kariery Bartosza Huzarskiego po 22 latach w siodełku w tym 14 lat w zawodowym peletonie. Trzykrotny start w Tour de France i wiele innych sukcesów w dużych wyścigach.

To już jest koniec ale nie to, że nie ma już nic. Dziękuję Wam bardzo za te wszystkie lata, szczególnie za ostatnie trzy. Dzięki za zainteresowanie shotami, opisami etapów, hba, i ogólne wsparcie dla mnie, dla półtora polaka, dla wszystkich projektów w których pokazałem Wam kolarstwo od kuchni. 
Huzar kończy karierę zawodową ale nie kończę się ścigać. Chcę promować HBA i odwdzięczyć się za wasze wsparcie i pomóc choćby w projekcie zakupu busa dla HBA. 
Dzięki wielkie, będzie mi brakowało naszego kontaktu podczas wielkich tourów i tej atmosfery. Nie zapominajcie o huzarze, bo huzar nie zapomni o Was. Dzięki za ostatnie lata. 3majcie się. Pozdrawiam gorąco. 
Tak na fejsie podziękował; Bartosz Huzarski.
 O planach na dalsze lata Bartek przedstawił na konferencji prasowej, która odbyła się 19 listopada w hotelu Sobotel.


Więcej zdjęć Krzysztofa  Tatrockiego >TUTAJ<