Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 5 listopada 2016

Piława Dolna, pod wpływem alkoholu uderza w drzewoKierowca samochodu marki Honda, jadący w stronę Dzierżoniowa uderzył w drzewo. 37-letni kierowca nie zapanował nad autem i uderzył w drzewo - poinformował asp. Grzegorz Bondarczuk z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie. - Mężczyzna z obrażeniami twarzy trafił do szpitala w Dzierżoniowie wstępne ustalenia policji mówią, że mężczyzna był nietrzeźwy. To, ile miał alkoholu w organizmie, wykaże badanie krwi.- dodał policjant.
Moje co nieco; Kiedy dwa lata wstecz zabił się młody kierowca na drzewie kilkadziesiąt metrów dalej i gdy wycięto drzewo to myślałem że wypadki na tym zakręcie się skończą. Jednak w ciągu ostatniego roku zarejstrowałem w tym miejscu już cztery. Dlatego uważajmy w tym miejscu.