Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 8 listopada 2016

Dzierżoniów, kolizja trzech aut przed przejściem

    

 5 listopada kilka minut po godzinie 14:00 dochodzi do zderzenia trzech aut osobowych na skrzyżowaniu ulicy Świdnickiej ze Stefana Grota-Roweckiego. W kolizji nikt nie odniósł obrażeń.
     Do zdarzenia dochodzi gdy kierowca samochodu osobowego marki Skoda, jadący ulicą Świdnicką w stronę centrum zatrzymuję się przed przejściem , przepuszczając pieszą. W zatrzymany pojazd wjeżdża kierowca Citroena w którego wcześniej wjechał kierujący samochodem marki Audi.  Najbardziej uszkodzony został samochód marki Citroen, który odjechał na lawecie. Pojazdy po zdarzeniu znajdowały się poza pasem jezdni także utrudnienia w ruchu nie wystąpiły. Prawdopodobnie do zdarzenia by nie doszło gdyby nie wzmożony ruch ulicą Świdnicką, powodowany zamknięciem ulicy Kilińskiego w Dzierżoniowie, jak i drogi między Bielawą a Pieszycami.