Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 13 marca 2016

Włóki, pijany kierowca Forda ląduje w rowie12 marca około godziny 21:00, przy wjeździe do Włók od strony Dzierżoniowa dochodzi do zdarzenia drogowego. Najprawdopodobniej kierujący Fordem Mondeo nie zapanował na mokrej drodze i wpadł do przydrożnego rowu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu policja ustalała okoliczności zdarzenia.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

W oficjalnym komunikacie z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie;

32-latek miał ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek mieszkaniec Świdnicy kierował samochodem bez uprawnień, a zaraz po zdarzeniu próbował zbiec z miejsca zdarzenia. 32-latek trafił do policyjnego aresztu.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka kara finansowa oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do nawet 15 lat.