Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 12 marca 2016

Dzierżoniów, czad nadal groźny
12 marca około godziny 9:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej zadysponował jeden zastęp do sprawdzenia poziomu tlenku węgla w domu wielorodzinnym przy ulicy Brzegowej w Dzierżoniowie. Działania strażaków nastąpiły po sygnale od pogotowia ratunkowego które udzielało w tym budynku pomocy.
Młoda kobieta z objawami podtrucia czadem, została odwieziona do szpitala w Dzierżoniowie. Strażacy zabronili korzystania z instalacji grzewczych w tym mieszkaniu do czasu sprawdzenia przez  specjalistów.   Stężenie kilkakrotnie przekroczyło poziom, przy którym włączają się czujki tlenku węgla. Dlatego warto zainwestować w taką automatyczną czujkę a uniknie się tragedii.