Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 1 marca 2016

Piława Dolna, zderzenie czołowe1 marca około godziny 8:30 na łuku ulicy Bielawskiej doszło do zderzenia samochodu dostawczego marki Fiat z samochodem marki Volkswagen.
Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że to prawdopodobnie bus zjechał na przeciwległy pas i wtedy doszło do czołowego zderzenia - poinformował nas asp. Michał Chałupka z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie. - Kobieta prowadząca samochód osobowy uskarżała się na bóle, dlatego została zabrana do szpitala na badania - dodał policjant. Obrażenia okazały się tylko jako stłuczenia, dlatego zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Zablokowany był tylko jeden pas ruchu.