Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 25 czerwca 2017

Piława Górna, burmistrz rozdaje nagrody a minister Anna Zalewska otwiera wakacje


23 czerwca o godzinie 9:00 na terenie Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Minister edukacji narodowej Anna Zalewska wzięła udział w zakończeniu roku szkolnego. Minister życzyła uczniom udanych i bezpiecznych wakacji. A nauczycielom podziękowała za trud w wychowaniu młodzieży.

Burmistrz Piławy Górnej Zuzanna Bielawska wraz z minister edukacji  wręczała wyróżnionym uczniom nagrody. Sympatycznym akcentem akademii było pożegnanie, odchodzącej na emeryturę po 40 latach pracy w szkole; Joanny Bieleckiej. Na zakończenie uroczystości odbył się malutki program artystyczny przygotowany przez młodzież. Uczniowie powrócą do szkolnych ław 4 września. 
Minister podarowała szkole teleskop do obserwacji astronomicznych. Anna Zalewska wręczała indywidualne nagrody dla uczennic wskazanych przez nauczycieli: Justyna Kozioł z Vb, Marta Pawlak z Vb oraz Amelia Radziejowska z VIa.