Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 25 czerwca 2017

Łagiewniki, sprawca wypadku zakuty na miejscu23 czerwca około godziny 18:00 dochodzi do zdarzenia drogowego, przy głównym skrzyżowaniu na "ósemce" w Łagiewnikach. Najprawdopodobniej rowerzysta jadący chodnikiem potrącił pieszą.
Poszkodowaną 38 letnią kobietę z obrażeniami głowy, zabrał zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Cyklista, który nie chciał się poddać badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, po zakuciu w kajdanki został przekazany grupie interwencyjnej. Więcej informacji po otrzymaniu oficjalnego komunikatu z policji.  Z nieoficjalnych informacji wynika że sprawca miał około 0,6 promila alkoholu we krwi i prawdopodobnie przeciągając liczył że zawartość alkoholu spadnie albo nie wykaże?