Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 19 czerwca 2017

Dzierżoniów, mimo zakazu wjechał i wpadł do wykopu


19 czerwca około godziny 10:00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Krasickiego, przy skrzyżowaniu z ulicą Kilińskiego. Kierowca samochodu osobowego marki Fiat Uno, mimo znaków zabraniających, wjechał z ulicy Kościuszki na rozkopaną ulicę Krasickiego.
Kierowca przejeżdżając nie zauważył głębokiego wykopu i wpadł jednym kołem, urywając zawieszenie. Świadkowie zdarzenia wyciągnęli ręcznie auto z wykopu. Przybyłemu patrolowi policji kierowca tłumaczył się że zakaz skrętu widział ale nie zauważył zakazu ruchu, a po za tym za nim też jechały inne auta. Skończyło się na mandacie a auto odjechało na lawecie.