Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 6 lutego 2017

Kiełczyn, dachowanie osobówki


3 lutego przed godziną 8:00, dyżurny Państwowej Straży Pożarnej został poinformowany o dachowaniu samochodu osobowego na drodze Kiełczyn - Książnicą. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy w tym OSP z Mościska. Na miejsce również zostało wysłane pogotowie ratunkowe i policja, która sporządziła dokumentację ze zdarzenia.
Na drodze Tuszyn – Kiełczyn doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci z ruchu drogowego, na oblodzonej nawierzchni, 37-letnia kobieta, kierując samochodem Daewoo Nubira wpadła w poślizg po czym doprowadziła do wywrócenia samochodu. Badanie alkomatem potwierdziło, że była trzeźwa. Kobieta jechała sama i nie stworzyła nikomu zagrożenia. Poinformował Oficer Prasowy, podinsp. Mariusz Furgała z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.