Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 6 lutego 2017

Bielawa, kolejny pijany kierowca zatrzymany


5 lutego około godziny 3:00 patrol policji zatrzymuje do kontroli drogowej na ulicy Sikorskiego w Bielawie samochód marki Audi A6. Powodem zatrzymania był styl jazdy, który wskazywał jakby kierowca był po spożyciu alkoholu. Alkomat potwierdził te przypuszczenia, gdyż u 26-letniego mieszkańca Ząbkowic Śląskich wykazał ponad 1,8 promila alkoholu. Podczas kontroli stwierdzono ponadto że kierowca w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.
Auto pojechało na lawecie na policyjny parking. Teraz mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz nawet 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów.
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie