Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 8 lutego 2017

Pilne!! Dzierżoniowska policji poszukuje zaginionej kobiety


Dzierżoniowska Policja poszukuje zaginionej 84-letniej mieszkanki osiedla Różanego. Pani Irena Płotnicka wyszła z domu 6 lutego około godziny 12:00 i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie kontaktowała się z rodziną.
Od tego czasu brak jest informacji o jej aktualnym miejscu pobytu. Pani Irena Płotnicka w momencie zaginięcia była ubrana w fioletową kurtkę z kapturem, czarną czapkę, ciemne spodnie i kozaki.

Zaginiona ma 158 cm wzrostu i nosi okulary. Policja wraz z rodziną zaginionej apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu lub posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym tel. 74 832 2200 (07) bądź pod numer alarmowy policji 997 lub 112.

Wszystkim osobom, które pragną zachować anonimowość, policja zapewnia dyskrecję.