Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 24 lutego 2017

Piława Górna, wybuch pieca gazowego


23 lutego po godzinie 17:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej został poinformowany o wybuchu pieca gazowego w domu jednorodzinnym przy ulicy J. Kilińskiego w Piławie Górnej. W zgłoszeniu było również ze jedna osoba jest lekko poparzona.
Na miejscu okazało się że wybuchł piecyk gazowy zasilany z butli LPG, do którego doszło cztery godziny wcześniej. Obrażeń ciała doznał około 80-letni mężczyzna, który zgłosił złe samopoczucie rodzinie, a ta powiadomiła służby ratunkowe. Poszkodowany został opatrzony przez zespół ratownictwa medycznego na miejscu. Sprawdziliśmy pomieszczenia na obecność gazów niebezpiecznych. Zagrożenia nie stwierdzono. Na miejscu policja i wyjaśniała przyczyny tego zdarzenia - poinformował ogn. Paweł Matuszewski, dowódca akcji z Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie.