Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 15 lutego 2017

Dzierżoniów, kolizja na oblodzonym skrzyżowaniu


15 lutego około godziny 07:00 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulicy Świdnickiej z Kościuszki. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu strażacy z Państwowej Straży Pożarnej zneutralizowali wyciekłe płyny eksploatacyjne.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że sprawcą jest 42-letni kierujący VW Golfem, który nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze na skutek czego doprowadził do zderzenia się z VW Passatem. Obaj uczestnicy byli trzeźwi.Sprawca kolizji za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym - poinformował st. asp. Michał Chałupka z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.