Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 12 sierpnia 2016

Piskorzów, kolejne zderzenie na wypadkowym zakręcie

 

12 sierpnia 2016 roku przed godziną 13:00 doszło do zdarzenia drogowego w Piskorzowie na wysokości posesji nr 16. Zderzył się samochód marki Opel z Citroenem. Najprawdopodobniej kierowcę Opla na łuku drogi wyniosło na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Citroenem.
Podróżujące Citroenem dwie panie zostały odwiezione na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie. Na miejscu pracowały 2 zastępy PSP oraz zastęp OSP Piskorzów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Według relacji świadków mieszkających w pobliżu, nie ma roku żeby w tym miejscu  nie było wypadku. Na przestrzeni kilkunastu lat były nawet dwa śmiertelne.