Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 7 sierpnia 2016

Łagiewniki, kolizja na ósemce.


7 sierpnia około godziny 12:00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Wrocławskiej. Kierowca jadący samochodem marki Fiat nie zdążył zahamować i najechał na tył samochodu marki Citroen, który zamierzał wykonać lewo skręt, zjeżdżając na posesję.
Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Po przebadaniu, nikt z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy szpitalnej.  Na miejscu pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, kierując ruchem naprzemiennym. Policja kwalifikując zdarzenie jako kolizję pozwoliła zabrać uszkodzone pojazdy poza pas jezdni. Po około 30 minutach ruch w miejscu zdarzenia odbywał się bez utrudnień.