Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Dzierżoniów, wypadek na Słowiańskiej
28 sierpnia 2016 roku około godziny 18:50 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Słowiańskiej przy skrzyżowaniu z ul. B. Prusa . Kierująca samochodem osobowym marki Renault, poruszająca się ulicą Słowiańską w stronę centrum potrąciła pieszego poruszającego się po jezdni przy pomocy chodzika ortopedycznego.
Poszkodowany mężczyzna został odwieziony przez zespół pogotowia ratunkowego na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie. Najprawdopodobniej przyczyną potrącenia było oślepienie kierującej przez promienie zachodzącego słońca. Ulica Słowiańska w miejscu wypadku była zablokowana na czas pracy policji, sporządzającej dokumentację  ze zdarzenia.