Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 6 sierpnia 2016

Dzierżoniów, zadymienie kamienicy


 6 sierpnia przed godziną 11:00, trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej udały się na ulicę Krasickiego nr 32 w Dzierżoniowie. Działania strażaków nastąpiły po sygnale od mieszkańców kamienicy, którzy zauważyli wydobywający się dym i zapach spalenizny z mieszkania na parterze.
Działania strażaków na miejscu polegały na ewakuowaniu lokatora z mieszkania na zewnątrz. Następnie poprzez podanie tlenu oraz przewietrzenie pomieszczeń mieszkania. Przed przyjazdem podstawowego zespołu ratownictwa medycznego mężczyzna odzyskał w pełni zdrowie, także po przebadaniu pozostał na miejscu. Najprawdopodobniej przyczyną zadymienia był pozostawiony czajnik na kuchence. Na miejscu policjanci sporządzali dokumentację ze zdarzenia.