Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 7 lipca 2015

Sieniawka, tragiczny wypadek

4 lipca 2015 roku około godziny 7:30 na drodze z Dzierżoniowa do Łagiewnik doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego.

Droga była zablokowana, przez około trzy godziny a objazd przeprowadzono dawną drogą przez Sieniawkę. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy prawdopodobnie kierująca samochodem osobowym marki Volkswagenem chciała zawrócić w kierunku Dzierżoniowa w niedozwolonym miejscu, bo tak pokazywała jej nawigacja. Kierowcy tira niestety nie udało się uniknąć zderzenia. Całe zdarzenie nagrało się na rejestratorze video z ciężarówki  które zabezpieczyła policja.  34 letnia kobieta zmarła w szpitalu.