Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 19 lipca 2015

Bielawa, Bielbaw

14 lipca 2015 roku około godziny 17:00, PSP w Dzierżoniowie zastała zaalarmowana o zawalonej ścianie budynku na terenie dawnego Bielbawu przy ulicy Strażackiej w Bielawie.


 Na miejsce został zadysponowany  zastęp PSP z Dzierżoniowa oraz OSP z Bielawy. Okazało się że pod wpływem deszczu i wiatru uszkodzeniu uległ nie użytkowany budynek (chyba dawnej drukarni), gdzie część ściany frontowej spadła na wewnętrzną drogą. Działania straży polegały na sprawdzeniu czy nikt nie został przysypany na zewnątrz i w środku budynku.   Po zabezpieczeniu taśmami i przekazaniu miejsca policji działania zakończono.  Policja prowadziła czynności polegające na znalezieniu właściciela obiektu i poinformowaniu go zagrożeniach jakie obiekt stwarza.