Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 17 lipca 2015

Dzierżoniów, wypadek z udziałem trzech samochodów

12 lipca 2015 roku około godziny 11:40 na ulicy Janusza Korczaka przy  kościele pw "Królowej Różańca Św"   w Dzierżoniowie doszło do wypadku. Kierowca Volkswagena z niewiadomych przyczyn wjechał w zaparkowany samochód marki Peugeot , który siłą bezwładności uszkodził poprzedzający pojazd marki  Renualt.


Sprawca doznał obrażeń głowy i został przez karetkę pogotowia odwieziony do szpitala w Dzierżoniowie. Zastęp Państwowej Straży Pożarnej zneutralizował płyny eksploatacyjne z uszkodzonego samochodu,   oraz przez  dwie godziny kierował ruchem w miejscu zdarzenia. Na miejscu pracowała policja sporządzając stosowną dokumentację.