Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 9 lipca 2015

Drobne wydarzenia "112", lipiec

Bratoszów, 20 lipca 2015 roku około godziny 19:00 Państwowa Straż Pożarna w Dzierżoniowie otrzymała zgłoszenie o pożarze ścierniska przy drodze Bratoszów-Mościsko. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej tj. zastęp JRG Dzierżoniów i zastęp OSP Piskorzów. Strażacy jednym prądem wody szybko uporali uporali się z ogniem. Najprawdopodobnie podpalenie było przyczyną powstania ognia

Mościsko, 7 lipca 2015 roku. Upał i awaria z wyciekiem oleju przyczyną kilkunastominutowej blokady drogi wojewódzkiej na wysokości Mościska.

Na strażaków zawsze można liczyć, pomogli załadować uszkodzone autko i posprzątać wyciek (prawdobnie) oleju ze sprężarki? I po kilkunastu minutach droga była przejezdna.


Dzierżoniów,  7 lipca około godziny 10:00  na skrzyżowaniu ulicy Rzeźniczej z Piastowską  doszło do kolizji. Samochód Renault wyjeżdżający z podporządkowanej ul. Rzeźniczej wjechał w terenowego Opla. Uszkodzeniu uległ samochód osobowy. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Jedynie z  uszkodzonego samochodu wyciekły płyny eksploatacyjne, które zneutralizowali strażacy z PSP Dzierżonów.      

Terenowy Opel, świadkowie mówili że dostał uderzenie w tylne koło, ale jakiś ślad jest na przednim zderzaku?