Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 27 lipca 2015

Nowizna, kolizja trzech aut

26 lipca 2015 roku około godziny 17:00, na drodze wojewódzkiej nr 382, przy wyjeździe z Dzierżoniowa w kierunku Świdnicy na wysokości stacji paliw doszło do zderzenia  trzech aut.


Kierujący skodą zamierzający skręcić na stację paliw, zatrzymał się przepuszczając auta jadące w przeciwną stronę. Za nim zatrzymał się kierowca prowadzący auto renault w które wjechał młody kierowca kierujący fordem focusem. Podróżujące w skodzie ośmiomiesięczne dziecko z mamą zostało zabrane do szpitala na dokładne badania. Na miejsce zadysponowana została straż pożarna do zneutralizowania plamy z wyciekłych płynów eksploatacyjnych.
0

Potrójna kolizja

Posted by Slezatv Tvsleza on 27 lipca 2015
0