Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 14 kwietnia 2015

Tematy tabu plus

Wykonując zdjęcia do blogu czy  reportaży zleconych stajemy się czasami świadkami zdarzeń których się nie spodziewaliśmy.
Styczeń 2015, Święto Trzech Króli, jadę na zamówiony fotoreportaż do kościółka, a tu zwykła kolizja. Oczywiście parę fotek trzeba wykonać.  I właśnie na tym zdjęciu jest drugi temat,  skoczek na moście.   
Niekiedy spostrzegamy to dopiero po fakcie a czasami świadomie tego nie rejestrujemy, tak jakby autocenzura Właśnie w tym poście sukcesywnie będę  udostępniał takie tematy.
Bielawa 28 stycznia 2015, skoczek na  ul. Dzierżoniowskiej.


Pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych - 2015
Podobno skoczek skoczył do wody z barierki, a pogotowie i straż musiały przyjechać, za nasze .

Dzierżoniów, 20 kwietnia 2015 r. Akcja pogotowia do leżącego na przystanku, też za nasze.


Tutaj wypadek w Bielawie z 20 kwietnia 2015 r. Obiektywnie materiał za słaby. Ale tutaj zaskoczyło mnie przestawianie pojazdów przed przyjazdem policyjnych techników?. Ponieważ poszkodowana pasażerka w ciąży została odwieziona do szpitala. Miejmy nadzieję że pani nic się nie stało a że technicy mierzyli i fotografowali po przestawieniu niema znaczenia. 


20 kwietnia 2015 r. Zdarzenie drogowe nawet nie wysiadam, policji niema prawdopodobnie się dogadali. 


20 kwietnia 2015 r. Dzierżoniów, prawdopodobnie  podpalenie iglaków przez zbierających złom