Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 4 kwietnia 2015

Dzierżoniów, zderzenie z drzewem

4 kwietnia 2015 roku, około godz. 6:40, w Dzierżoniowie na wiadukcie przy ulicy Wojska Polskiego doszło do wypadnięcia auta z drogi. Najprawdopodobniej kierująca samochodem Audi, jadąca do Dzierżoniowa wpadła w poślizg i odbijając się od barierki przejechała na przeciwne pobocze uderzając w drzewo. Na szczęście kierująca nie odniosła żadnych obrażeń. Mimo że samochód był na zimowych oponach z wysokim bieżnikiem, a kierująca mówiła że jechała bardzo wolno, to i tak nie zapobiegło to zdarzeniu. Dlatego pamiętajmy opony zimowe nie zwalniają od myślenia zwłaszcza przy wjeździe na wiadukty i mosty.
Bieżnik  zimowej opony jest jeszcze  powyżej punktu TWI (punkt widoczny w rowku po lewej stronie zdjęcia). Czyli opona jak nowa.