Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 21 grudnia 2016

Dzierżoniów, zatrzymanie lokatora który spowodował zadymienie w dawnym m...


21 grudnia około godziny 7:30 dyżurny PSP został poinformowany o zadymieniu w budynku przy ulicy Sienkiewicza w Dzierżoniowie. Na miejscu okazało się że dym wydobywa się z dawnego sklepu meblowego, przy ulicy Krasickiego.
Strażacy do obiektu weszli przez okno od ulicy Garbarskiej i zobaczyli że dym wydobywa się  garnka pozostawionego bez opieki na tymczasowej kuchence. Następnie strażacy znaleźli (najprawdopodobniej) "dzikiego gospodarza", którego przekazali policji do wyjaśnienia.  W akcji wzięli udział strażacy z PSP oraz ochotnicy z Piskorzowa. A miejsce zdarzenia zabezpieczał zespół pogotowia ratunkowego.