Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 12 grudnia 2016

Braszowice, wypadek na "ósemce"


12 grudnia około godziny 11:00, przy padającym śniegu z deszczem, dochodzi do wypadku na 55 kilometrze DK-8. Ze wstępnych ustaleń policji wynika że kierowca ciężarówki Man, jadący w stronę Barda Śl. hamując przed skrzyżowaniem w Braszowicach, doprowadza że przyczepa składając się wyjeżdża na przeciwny pas ruchu.
W przyczepę wjeżdża samochód osobowy marki Volkswagen, jadący w kierunku Ząbkowic Śl. Kierowca samochodu osobowego został odwieziony do szpitala. Na miejscu pracowały dwa zastępy PSP oraz zastęp OSP z Braszowic. Ruch na "ósemce przez około dwie godziny odbywał się naprzemiennie, którym kierowali strażacy.