Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 21 grudnia 2016

Dzierżoniów, wypadek na Batalionów Chłopskich


21 grudnia przed godziną 17:00 dochodzi do zderzenia dwóch samochodów osobowych, przy stacji paliw w Dzierżoniowie. Najprawdopodobniej kierowca samochodu marki Hyundai, wyjeżdżając ze stacji paliw w kierunku Bielawy, źle ocenił odległość od nadjeżdżających pojazdów i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Volkswagen.
Na miejscu pracował zastęp PSP, który pierwszy udzielił pomocy medycznej poszkodowanej. Do rannej kobiety zostało wezwane pogotowie, które zabrało ją  do szpitala na szczegółowe badania. Strażacy zneutralizowali wyciekłe płyny eksploatacyjne. Technicy policyjni sporządzili dokumentację ze zdarzenia. Po przetransportowaniu uszkodzonych pojazdów poza pas ruchu, około godziny 19:30 ruch odbywał się bez utrudnień.