Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 31 października 2016

Włóki, Bal Wszystkich Świętych


W niedzielę 30 października w Sali Integracji Społecznej we Włókach odbył się Bal Wszystkich Świętych. Jego uczestnikami były dzieci klas szkół podstawowych i przedszkoli, z których większość była przebrana za anioły lub wybrane postacie świętych.
Cały scenariusz zajęć dla dzieci został przygotowany przez Elżbietę Sakowicz oraz Magdalenę i Grzegorza Markulak. W czasie wspólnych zabaw dzieci m.in. poprzez quizy, malowanie, śpiewanie poznawały postacie świętych.  Całość zakończyła wspólna zabawa wśród biało-niebieskich balonów, które spadły „z nieba” w nagrodę dla dzieci, które  uczestniczyły  w tym wyjątkowym balu.  Mamy nadzieje, że spotkamy się za rok w nieco liczniejszym gronie. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego zadania.
Współorganizatorami tego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie „Wzgórza Kiełczyńskie” oraz Sołectwo Włóki. Projekt współfinansowany był ze środków Urzędu Gminy Dzierżoniów.
                                                                                                                                                        Sołectwo Włóki