Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 16 października 2016

Drobne wydarzenia w październiku

Dzierżoniów, kolizje na światłach14 października po godzinie 6:00 w Dzierżoniowie na skrzyżowaniu ul. Świdnickiej z ul. Kościuszki  doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jak ustalili funkcjonariusze z ruchu drogowego, 64-letni mieszkaniec Świdnicy kierując samochodem fiat punto, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia bocznego z samochodem audi, kierowany przez 35-letnią bielawiankę. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł większych obrażeń ciała. Badanie alkomatem potwierdziło, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.
Według świadków sprawca wyjechał z ul. Kościuszki na zielnej strzałce i doprowadził do kolizji z Audi  poruszającym się ul. Świdnicką.
Źódło: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie


----------------------------------------------------------------------------------------
Dzierżoniów, godzinkę później na tym samym skrzyżowaniu z działającą sygnalizacją świetlną dochodzi do "klasycznego" najechania na  tył. Kierowcy się dogadali i nie wzywali policji, bo każdy przyjazd kończy się w takim wypadku mandacikiem.