Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.



sobota, 15 października 2016

Łagiewniki, wypadek na "Ósemce" przy wyłączonych światłach




14 października około godziny 14:30 doszło do wypadku na światłach w Łagiewnikach. Na "Ósemce" zderzyły się samochody osobowe marki Opel i Honda. Trzy osoby podróżujące Hondą zostały odwiezione na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie. Najprawdopodobniej kierowca samochodu marki Opel wyjechał z podporządkowanej doprowadzając do zderzenia. Na miejscu pracowały dwa zastępy z PSP Dzierżoniów i jeden z OSP Łagiewniki. Strażacy ochotnicy kierowali ruchem na skrzyżowaniu do czasu gdy technicy policyjni sporządzili dokumentację ze zdarzenia.
Mieszkańcy Łagiewnik wskazują że: to wyłączenie sygnalizacji powoduje zwiększoną ilość wypadków i kolizji w tym miejscu. Identyczne zdarzenie miało miejsce w tym miejscu zarejestrowane wczoraj >TUTAJ<