Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 21 września 2016

Przerzeczyn Zdrój, wypadek po wymuszeniu pierwszeństwa20 września około godziny 12:00 doszło do kolizji dwóch aut osobowych na ósemce w Przerzeczynie Zdroju. Dwie osoby poszkodowane zostały odwiezione na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie. Przez około 30 minut ruch był wstrzymany całkowicie, obecnie odbywa się naprzemiennie.
Najprawdopodobniej pani kierująca samochodem marki Volkswagen Golf wymusiła pierwszeństwo na kierującej samochód marki Mercedes, jadącej ósemką w stronę Wrocławia. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży w tym OSP z Niemczy i Przerzeczynia Zdr. Strażacy kierowali ruchem oraz zneutralizowali wyciekłe płyny eksploatacyjne z uszkodzonych pojazdów. Policja i technicy sporządzali dokumentację ze zdarzenia.